МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

Міністерство закордонних справ України повідомило про нічну атаку Росії на судна в Чорному морі, одне з яких належить Туреччині. Міністр Андрій Сибіга зазначив, що ця атака сталася після візиту турецької делегації до Росії і є показом того, що словам Росії не можна довіряти. Українські ВМС врятували екіпаж з Туреччини та Індії, проте один член екіпажу загинув. Крім того, Росія атакувала ще два судна під прапорами Палау та Белізу, які отримали пошкодження, але без постраждалих серед екіпажів. Міністр закордонних справ закликав міжнародну спільноту та Міжнародну морську організацію реагувати на цю атаку і вимагати відповідальності від Росії. Нагадаємо, що перед цим міністр закордонних справ Туреччини провів візит до Москви і зустрівся з Володимиром Путіним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *