Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо початку участі команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому раунді з Університатею Клуж з Румунії. Костюк зазначив, що жоден суперник у Лізі Європи не є легким, але він поважає команду з Румунії. Тренер підкреслив, що команда має готуватися до матчів відповідально, незалежно від суперника. Важливо бути готовим перемагати будь-кого, якщо мета – досягнення серйозних результатів. Динамо буде готуватися у максимальному режимі, вивчати сильні та слабкі сторони суперника, але не змінюватиме свої принципи підготовки до гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *