Силовики Російської Федерації здійснили напад на заправну станцію поблизу міста Суми, в результаті чого постраждали троє мирних жителів. Про це повідомив глава обласної військової адміністрації Олег Григоров. Зазначено, що російський безпілотник атакував станцію зранку, завдаючи шкоди як будівлям, так і автомобілям. Інформація про постраждалих уточнюється, а наслідки нападу вивчаються.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих