Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Українська Служба безпеки разом з Національною поліцією розкрили шахрайство в Черкаській області, де колишній міністр причетний до вибуття коштів, виділених на розвиток агропромислового комплексу. Ексміністр тепер є співвласником аграрної компанії, яка отримала державний грант, але замі statt модернізації підприємства кошти були привласнені. Підозрювані подавали фальшиві документи на придбання обладнання та розширення штату працівників. Підозрюваним пред’явлено звинувачення за декількома статтями Кримінального кодексу України. Проведено обшуки, вилучено комп’ютери та документи. Нагадаємо, що інші випадки оборудки бюджетних коштів теж виявлені в Житомирській та Харківській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *