Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, і яких у квітні затримав Корпус вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, врешті-решт вдалося залишити територію Ірану і вони знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українські дипломати спільно з грецькою компанією-судновласником працювали над звільненням громадян і успішно виконали це завдання. Тихий також наголосив, що стан здоров’я українців задовільний. Нещодавно дев’ять моряків, у тому числі двоє українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі. Також, у новинах згадується про атаку Росії на кораблі в Чорному морі, в результаті якої є жертви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *