У Чернігівській області прийняли рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжено заходи обов’язкової евакуації із семи сіл, де ця діяльність вже оголошувалася взимку. Усього залишається близько тисячі жителів, серед яких 120 дітей. Евакуацію планують завершити за два місяці.
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл