У Києві частково відключили електропостачання через аварійні ситуації, про це повідомив місцевий оператор електромереж. За даними ДТЕК, на лівому березі столиці вжито екстрені заходи щодо відключення електроенергії, і просять мешканців берегти енергію. Інформація про відключення розповсюджується лише для лівого берега, але можливі знеструмлення також на правому березі. Поки не надана конкретна причина відключень у столиці.
