Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у певних районах Києва виникли проблеми з електропостачанням через технічні неполадки в енергосистемі. Це призвело до аварійних відключень світла для всіх споживачів у деяких районах. Зазначено, що енергетики вже працюють над відновленням роботи обладнання, а обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також повідомлялося про знеструмлення в інших районах Києва та в п’яти регіонах України через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *