На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яку організували на одному з комунальних підприємств. Протягом шести років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Незважаючи на отриману оплату за послуги, вони не сплачували обов’язкові податки за користування надрами та водними ресурсами. За результатами експертизи встановлено, що держава понесла збитки на суму понад 85 млн грн через незаконне видобування понад 400 тис. кубічних метрів підземних вод. Директору підприємства повідомили про підозру у вчиненні цього злочину.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру