Україна повернула з полону 160 військових

Україна і Росія обмінялися 76 полоненими, які були утримувані з 2022 року. Всього додому повернули 160 українських військових, які брали участь у захисті країни на різних напрямках, зокрема на Донбасі. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, таких як Сухопутні війська, Повітряні сили, Нацгвардія та інші. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та необхідні документи. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в цьому обміні. Загалом за час існування Коордштабу звільнили з полону 9606 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *