Українські громадяни, які були утримувані у неволі у Росії, повернулися додому. Їх звільнили після гуманітарної роботи уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця спільно з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою. Серед звільнених є люди різного віку, яких затримали у 2022 році під час окупації деяких областей України. Один з українців був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, інший – на дорозі на роботу у день російського вторгнення. Одним із звільнених є доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.
