Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук взяла участь у Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у Румунії. Вона виборола срібну медаль у багатоборстві, набравши 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія Онофрійчук також пройшла усі чотири фінали в окремих вправах. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві