Ця новина повідомляє про те, що сьогодні ніччю окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у бік Києва, в результаті чого відбулося щонайменше сім вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це, наголошуючи на тому, що в Дарницькому районі виникли пожежі на декількох адресах через цю атаку. Одна людина постраждала. Зокрема, одна пожежа сталася поруч із житловим будинком, інша – у СТО, а також горить нежитлова будівля.
