Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран відповів на попередні удари США, наносячи удари безпілотниками і ракетами по військовим об’єктах американців в Кувейті та Бахрейні. Цю інформацію поширив американський телеканал CNN, посилаючись на заяви КВІР і іранського державного телеканалу Press TV. Іранська сторона стверджує, що удари були спрямовані проти ключових об’єктів військової інфраструктури США у регіоні. Відповідь Ірану була обумовлена атаками американських військових. КВІР погрожує “нищівною відповіддю” у разі подальших ударів з боку США. Зазначимо, що американські військові заявили про нанесення нових ударів по Ірану відповідно до атаки на торгове судно в Ормузькій протоці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *