Удар по Тернополю: фіксують підвищення рівня шкідливих речовин в повітрі
У Тернополі виявлено перевищення шкідливих речовин у повітрі більш як у шість разів порівняно з нормою. Міський уряд рекомендує місцевим жителям не виходити на вулицю та закрити вікна. Ця ситуація…