Зеленський провів у США переговори щодо енергетики
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Вашингтоні з міністром енергетики США Крісом Райтом. На зустрічі обговорили енергетичні можливості та потенційні проєкти для співпраці в енергетичній сфері. Зеленський також розповів…