У грі Динамо стався автогол, але команда вийшла в 1/8 фіналу Кубка України
У середу, 17 вересня, відбувся матч Кубка України між командами Динамо та Олександрія. Динамо забило перший гол, але потім новачок команди Владислав Бленуце забив автогол, вирівнюючи рахунок. Проте, пізніше Динамо…