Україна та США підписали меморандум про надра
Україна та США підписали меморандум, який свідчить про їх намір укласти угоду про корисні копалини. Цю новину оголосила Юлія Свириденко, перша віцепремʼєр-міністерка. Вони планують створення Фонду інвестицій у відбудову України,…