Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США

У переговорах між Іраном, Катаром і Пакистаном та США у Швейцарії було досягнуто значного прогресу. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Також було домовленося про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. У заяві посередників зазначено, що переговори проходили у позитивній атмосфері, і було досягнуто обнадійливого прогресу. Сторони також домовилися про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом переговорів. Технічні переговори продовжуються, а також планується створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *