Уранці 22 квітня у Києві сталися проблеми з електропостачанням в деяких районах міста. Зокрема, світло зникло у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спочатку без електрики залишилися мешканці лівобережної частини міста, а потім проблема поширилася на правий берег. Також через перебої з електропостачанням тимчасово призупинено рух фунікулера. Цю інформацію поширюють місцеві пабліки.
