У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Жителі різних районів тимчасово окупованого півострова почали повідомляти про вибухи ввечері неділі. Вони були чутні у районі Армянська, Феодосії, Севастополя та інших населених пунктах. Також спостерігалися гучні звуки та робота засобів протиповітряної оборони. Після цього у соціальних мережах з’явилася інформація про відключення електроенергії у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Треба відзначити, що під час попередньої атаки на Таврійську теплоелектростанцію 21 червня вже були завдані пошкодження. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо наслідків вибухів немає.
