Сьогодні вранці в семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на електромережі. Найбільш складна ситуація зафіксована у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. У зв’язку з підвищенням температури повітря, споживання електроенергії зросло на 2,2%. Енергетики радять громадянам перенести активне використання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00.
