Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці з приватних підприємств та їхні підлеглі винайшли спосіб вкрасти гроші, призначені на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони створили фальшиву схему, де імітували роботи на вже розмінованих ділянках, щоб видати це за реальну діяльність. За допомогою підроблених доказів вони видали ці ділянки за небезпечні і відіграли важливу роль у їхньому розмінуванні, отримуючи відповідну винагороду. Наразі шість осіб, включаючи директора підприємства та керівника саперної групи, були підозрювані у цій схемі. їм загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *