Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Дві судові ухвали були винесені у справах про смертельні ДТП. Перший випадок стосується правоохоронця, який збив дівчину на пішохідному переході у Сумах, внаслідок чого вона померла. Суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді 5 років ув’язнення та позбавлення права керувати автотранспортом на 3 роки. Друга справа стосується військовослужбовця, який скоїв смертельне ДТП у Чернігівській області, порушивши правила дорожнього руху. Він також був визнаний винним і отримав покарання у вигляді 4 років ув’язнення та позбавлення права керувати авто на 2 роки. Також триває розслідування щодо іншого правоохоронця з Донеччини, якому інкримінують порушення правил дорожнього руху з тяжкими наслідками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *