Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"

На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організатором цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка разом з іншими причетними оформляла неправдиві документи про працевлаштування і отримувала незаконно гроші. Частина “працівників” була родичами організаторки і не виконувала жодної роботи. Слідство встановило, що у складі схеми було привласнено понад 3,7 мільйона гривень. П’ять жінок, що брали участь у цій схемі, були оголошені підозрюваними і встановлені запобіжні заходи у вигляді застави. Справа перебуває під процесуальним контролем обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *