В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила широкомасштабну схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів. Це дозволяло підприємцям та організаціям, включаючи промислові підприємства, значно зменшувати суму, яку вони повинні були платити за електро- та газопостачання, тим самим завдаючи збитків державі. Організатором цієї незаконної діяльності був житель Львівщини, який вже мав проблеми з законом через подібні злочини. Щоб бути більш мобільним, він облаштував мінілабораторію у власній машині. Зловмисник мав спільників у п’яти областях та в Києві, які допомагали йому у пошуку клієнтів та втручанні у роботу лічильників. За ці послуги вони брали приблизно 2400 доларів за кожний лічильник. Підозрювані вже затримані, а проводиться досудове розслідування. Іншим співучасникам також загрожує позбавлення волі до 15 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *