Укренерго повідомило, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктах електромережі. Зазначено, що аварійні роботи вже проводяться для відновлення електропостачання. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призводить до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на період максимальної ефективності сонячних електростанцій та розподіляти споживання енергії доцільно протягом дня.
