Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Укренерго повідомило, що в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктах електромережі. Зазначено, що аварійні роботи вже проводяться для відновлення електропостачання. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призводить до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на період максимальної ефективності сонячних електростанцій та розподіляти споживання енергії доцільно протягом дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *