Друг тренера Олександра Усика та керівник Usyk17 Сергій Лапін розповів, чому боксер відмовився виходити на ринг проти Агіта Кабаєла. Він зазначив, що рішення було прийняте з бізнес-погляду, а не особистого характеру. Лапін пояснив, що для проведення великого поєдинку потрібна серйозна комерційна структура, підтримка телеканалів та організаторів. Якщо такі умови будуть виконані, бій з Агітом відбудеться, а якщо ні, то є інші варіанти для Усика.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла