З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через війну на Близькому Сході і нафтовий шок, який постраждалий країні. Після того, як Об’єднані Арабські Емірати вийшли з картелю, Ірак розглядає таку ж можливість, якщо їхня квота не буде збільшена. Нафта є головним джерелом доходу для Іраку, і країна прагне збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Обмеження квотою призводить до простою у виробництві, що ускладнює економічну ситуацію в країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *