Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

У п’ятницю, 26 червня, очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив у Telegram, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами. На території обласного центру сталися напади на АЗС, за яких постраждали люди. Усі потерпілі отримали медичну допомогу. Після цього була проведена нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями, рятувальниками та службами безпеки, де були обговорені заходи з посилення захисту паливної інфраструктури від подібних атак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *