США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) здійснило удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузькою протокою. Під удар потрапили місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти Ірану. CENTCOM вважає, що агресія проти судноплавства порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в міжнародних водах. Війська США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і вказують, що будуть пильними, щоб виконати угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *