Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення з Росії вже повернули додому понад 9500 українців, які перебували в полоні. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 українців. Зеленський також повідомив, що сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були у полоні з 2022 року. Президент наголосив на важливості продовження роботи з повернення всіх українців з російської неволі і підкреслив необхідність підтримки звільнених осіб після повернення додому. Зеленський також висловив подяку переговорній групі та українським військовим за їхню роботу з обміном полоненими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *