Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він зазначив, що Усик хоче надати іншим боксерам шанс поборотися за пояси, зокрема своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа. Лапін також зазначив, що метою Усика завжди було завершити кар’єру фінальними боями в США. Усик також зберіг собі пояс The Ring.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу