СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає паливо до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до експортних портів та внутрішніх споживачів. Відбулася детонація після того, як безпілотники СБУ вразили технічні будівлі станції. Це друга атака за червень, яка входить в рамки 40-денної операції впливу на Росію, затвердженої президентом Володимиром Зеленським з метою завершення війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *