Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генерального консульства Росії в Гданську. Після того, як консульство закрилося в грудні 2025 року, залишилися борги у розмірі 5,5 млн злотих за електроенергію та опалення. Росія також заборгувала 3 млн злотих за процентами. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, але Росія вважає, що вона є їх власністю. Польські посадовці вже подали позов про звільнення приміщення, але Росія не покидає будівлю.
