У Києві викрито плани теракту, який готували два агенти ФСБ. Служба безпеки України повідомила, що ці агенти планували підірвати генераторну установку біля адмінбудівлі в центрі міста. Вони також встановили камеру для російських спецслужб та планували втекти до Росії після вчинення злочину. Правоохоронці затримали зловмисників у поїзді, де вилучили їхні смартфони та надувний човен. За цими діями їм загрожує довічне ув’язнення.
