У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка принесла збитки у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія також вимагатиме компенсації збитків і обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу призводять до величезних збитків, особливо в умовах оборонних дій Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *