Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про відновлення роботи Київської електрички по повному залізничному кільцю. Ремонт тривав практично два місяці, і тепер із 28 червня залізничне кільце відновлено. Міст між станціями Почайна та Райдужний відкритий для руху за звичайним графіком. Вказано, що на мосту провели оновлення несучих конструкцій, додали нові елементи колій та антикорозійний захист, що підвищить безпеку руху поїздів та продовжить термін його служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *