Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня обстріляли автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. В результаті атаки на одній із заправок у Запоріжжі виникла пожежа. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров заявив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російського обстрілу автозаправки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *