У Криму було введено обмеження на подачу електроенергії після ударів українських безпілотників по ключовим об’єктам енергосистеми. Також кількість потягів, що сполучають півострів з Росією, раптово скоротили. “Глава” Севастополя Михайло Развозжаєв оголосив про початок режиму тимчасового обмеження електропостачання. За його словами, ці заходи призначені для уникнення аварій в енергосистемі. Також залізничне сполучення з Росією скоротили, лише декілька поїздів продовжать курсувати до окупованого Криму. Причини таких обмежень окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники вдарили по Таврійській та Балаклавській теплоелектростанціях, а також по електропідстанції в Ялті. Це призвело до порушень у енергопостачанні та проблем з водопостачанням у різних містах півострова. Україна також планує “ізолювати” Крим та збільшити кількість атак на військові та енергетичні об’єкти в регіоні.
Атака на Крим: "влада" впроваджує "вимушені заходи"