Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині був звинувачений у зловживанні владою через заволодіння землею та розтрату бюджетних коштів у сумі понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він організував схему, щоб незаконно власністю приватизувати земельні ділянки водного фонду та лісового масиву. Також встановлено факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення території. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою для підозрюваного та його відсторонення від посади. У провадженні також розглядаються записи розмов, які можуть свідчити про незаконні дії посадовця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *