У результаті нападу на команду саперів у Херсонській області двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після інциденту організація вирішила призупинити всі роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, удар по команді було завдано російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію є частиною загальної тривожної тенденції, коли гуманітарні працівники стають мішенями для нападів. Наразі організація продовжує працювати лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації