США відновили санкції проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після того, як кілька разів відтермінували їх дію. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і не було продовжено. Ця інформація була оголошена уповноваженим Президента України з питань санкційної політики. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз вони вирішили відновити їх через зміну обставин.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії