Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але конфлікт між ними не припинився. Віцепрезидент США Джей Ді Венс попередив, що насильство буде відповідною відповіддю на насильство. США нанесли удар по Ірану після того, як іранський безпілотник атакував вантажне судно. Обидві сторони звинуватили одна одну у порушенні умов перемир’я. Незважаючи на погрози, дійсність полягає в тому, що обидві країни повинні дотримуватися умов угоди про припинення вогню, яку вони уклали минулого тижня.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством